स्मार्ट इन्फोटेकमा अध्ययन गरी २०७६ सालमा लोकसेवा मार्फत स्थानीय सेवा  तथा अन्य संस्थानहरुमा कम्प्युटर अपरेटर/सहायक अपरेटरमा सिफारिस हुन सफल स्मार्ट साथीहरु

दिपायल

  1. रुपेश रावल
  2. सत्यराज जोशी
  3. परशुराम रिजाल
  4. सुनिल कुमार चौधरी
  5. रामप्रसाद उपाध्याय
  6. सुजन वि क
  7. विनोद न्यौपाने
  8. लक्ष्मण भट्ट
  9. लक्ष्मण पन्त

काठमाडौं (योग्यताक्रम १ हिरेन्द्रकुमार राम सहित)

  1. हिरेन्द्रकुमार राम
  2. शान्ति महर्जन
  3. सुरेन्द्र खड्का
  4. अम्बिका गिरी
  5. सफल दुलाल
  6. कोपिला खतिवडा
  7. मनकामना भट्टराई
  8. किशोरहरि अधिकारी
  9. कुमार भण्डारी
  10. पूजा नेपाल
  11. उदयराज ढुंगाना
  12. इन्द्र शाह ठकुरी
  13. शोभा सुवेदी
  14. राकेश महर्जन
  15. अस्मिता पन्त
  16. पुनम घिमिरे
  17. विद्या अधिकारी
  18. संगिता बुढाथोकी
  19. हरिश अवस्थी
  20. रमिला मोक्तान
  21. अच्युतमलाल कर्ण
  22. शोभा सुवेदी

बुटवल (योग्यताक्रम १ राकेश गुरुङ र २ नगेन्द्र मल्ल सहित)

  1. राकेश गुरुङ
  2. नगेन्द्र मल्ल
  3. विनोद कुमार बानिया
  4. उन्नती शर्मा
  5. रेखा थापा
  6. सुमित्रा भण्डारी
  7. कमल थापा क्षेत्री
  8. विष्णु चन्द

 

खोटाङ (योग्यताक्रम १ सविन उदास र २ ओम प्रकाश सुवेदी सहित)

  1. सविन उदास
  2. ओम प्रकाश सुवेदी
  3. निरोज राई
  4. लोक बहादुर राई
  5. भीम राज गौतम
  6. सन्तोष कुमार महतो
  7. सञ्जिव चौधरी

 

ईलाम

  1. हरि मगर
  2. शारदा कुमारी ढुंगाना
  3. सञ्जीव राई
  4. उमेश खत्री
  5. अरुण यादाव
  6. कृष्ण बहादुर सिंह
  7. इन्द्रमणि सुवेदी
  8. सन्दिप बिसुंखे

 

जुम्ला

  1. भुपेन्द्र आचार्य
  2. प्रेम बहादुर शाही
  3. खिमबहादुर रोकाया
  4. लक्ष्मण बहादुर शाही

दाङ

  1. वीर बहादुर के सी
  2. सुवास पोखरेल
  3. कृष्ण बहादुर खड्का
  4. प्रकाश ओली
  5. सुरज सुवेदी
  6. विवेक कुमार सिंह
  7. निरज लामिछाने
  8. नवराज रोका
  9. लिलाधर वली
  10. विष्णु बहादुर बुढा

महेन्द्रनगर

  1. किशोर महरा
  2. सुष्मा चौधरी
  3. रामेश्वरी जोशी
  4. कर्ण बहादुर चन्द
  5. अशोक चौधरी
  6. सञ्जीत कुमार साह
  7. अर्जुन सिंह कठायत
  8. दिनेश कुमार मल्ल
  9. प्रदिप भट्ट

सुर्खेत

  1. टिका वली
  2. हस्त गुरुङ
  3. हस्त रावल
  4. राम बहादुर थापा
  5. ओम प्रकाश नेपाली

धनकुटा (योग्यताक्रम १ सुदेन सुवेदी सहित)

  1. सुदेन सुवेदी
  2. माधव खनाल
  3. हेमा सिंह
  4. राम औतार साह
  5. मुलायम सिंह यादव
  6. सन्तोष रौनियार
  7. राधेश्याम मण्डल
  8. सञ्‍जय कार्की
  9. शोभा अधिकारी
  10. दिनेश तामाङ
  11. डिल्लीराम खत्री
  12. विमल बानिया
  13. युवराज ढकाल
  14. महेश कुमार अधिकारी
  15. राजदूत लिम्बु

बाग्लुङ (योग्यताक्रम १ भाष्कर रेग्मी सहित)

  1. भाष्कर रेग्मी
  2. गोकुल सापकोटा
  3. शिवशंकर राय यादव
  4. गोपाल सहानी क्षेत्री
  5. तम बहादुर वि.क.
  6. सुवास पौडेल
  7. घनश्याम कुमार यादव

पोखरा (योग्यताक्रम १ विज्ञान खड्गी सहित)

  1. विज्ञान खड्गी
  2. तिलकराज थापा
  3. सुदर्शन भण्डारी
  4. सन्तोष भण्डारी
  5. वर्षा के.सी.
  6. सीता उप्रेती
  7. गीता चन्द
  8. सन्देश श्रेष्ठ

जलेश्वर (योग्यताक्रम १ वृजेश ठाकुर सहित)

  1. बृजेश ठाकुर
  2. मिथिलेश कुमार ठाकुर
  3. अनिश कुमार
  4. गंगा प्रसाद साह
  5. सन्तोष कुमार यादव
  6. प्रविण कुमार झा
  7. महाशंकर राय यादव
  8. राकेश कुमार महतो
  9. सन्दिप कुमार साह
  10. मुकेश कुमार संत
  11. हरिनन्दन राम
  12. जितेन्द्र प्रसाद यादव
  13. अगस्त्य राय
  14. निराजन कुमार झा
  15. राजकुमार सदा
  16. मनोज कुमार साह
  17. राजिन्द्र कार्की
  18. सन्तोष यादव
  19. लाल बहादुर चौधरी
  20. जय कुमार ठाकुर
  21. राम साह
  22. रोशन राय
  23. अनिल प्रसाद जयसवाल
  24. भीम श्रेष्ठ

हेटौंडा

  1. प्रेम बहादुर लुंगेली
  2. सुमन अधिकारी
  3. रवि गुप्ता
  4. आशिष अधिकारी
  5. सरस्वती घिमिरे
  6. राजु बोहरा
  7. विवेक मिश्र
  8. अन्जु कंडेल
  9. बिष्णुहरी नहर्की
  10. अमित साह
  11. किरण राई

सहायक कम्प्युटर अपरेटर

  1. अन्जना प्रधान
  2. भगतसिंह वली
  3. श्यामसुन्दरकुमार मुखिया
  4. भरतप्रसाद उपाध्याय
  5. दिवेश बहादुर परियार
  6. जगतप्रसाद भुसाल
  7. केबिन्द्र पुन मगर
  8. बरजंग चन्द
  9. नरिन्दर कुमार
  10. चन्दन प्रसाद रौनियार
  11. मंगेश कुँवर
  12. गोविन्द नेपाली
  13. बचमल थापा

सामाजिक सुरक्षा कोष

  1. खिम बहादुर कार्की
  2. सजिता तामाङ
  3. सविन श्रेष्ठ
  4. गोकुल थापा
  5. रोशन राय
  6. बिना नेपाल
  7. रामेश्वरी जोशी

नेपाल प्रहरी

  1. सुरेन्द्र दास
  2. दिल सारु
  3. केशव चन्द
  4. अमित साह
  5. पुरुषोत्तम पाल
  6. सजिता तामाङ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *